top of page
1Y8A6793.jpg

SEJAS PROCEDŪRAS

Ikdienas spriedze, vide, mūsu mazie grēciņi, gadi un laika apstākļi – tas viss atstāj pēdas mūsu sejās. Uzticiet rūpes par to Taka Spa un jūsu seja jums veltīs vislaimīgāko smaidu!

Ja sejas procedūru apmeklējiet pirmo reizi un šeit sniegtie procedūru apraksti neatvieglo izvēli, atstājiet to speciālistes ziņā. Viņa novērtēs Jūsu sejas specifiku un ieteiks visatbilstošāko procedūru. Iepriekš jums jāizvēlas tikai procedūras laiks.

KOPJOŠĀS
SEJAS PROCEDŪRAS

SEJAS MASĀŽA PAT VISJUTĪGĀKAJAI ĀDAI

1 st

80 €

Procedūra ar eko dermokosmētikas LABRAINS produktiem attīra, mitrina un pabaro visjutīgāko ādu. Dziļas iedarbības liftinga masāža atbrīvo saspringtos sejas muskuļus.

Detalizēti procedūru apraksti 

TAKA SPA SEJAS MASĀŽA

1 st

80 €

Sejas, arī skalpa masāža, atslābinot spriedzi muskuļos, novērš asimetriju sejā, veicina dabīgu kalogēna izstrādi un rezultējas ar izcilu liftinga efektu.

Detalizēti procedūru apraksti 

1Y8A6783.jpg
kopjosas sejas proceduras
aprilja ipasais piedavajums_edited.jpg

ELEMIS DABAS DZIEDINOŠAIS SPĒKS

1 st

90/115* €

Kopjoša procedūra, kas risina individuālās sejas veselības problēmas, dziedinot sausu, iekaisušu vai taukainu ādu,  sejai atgūstot veselīgu un spirgtu izskatu.

Detalizēti procedūru apraksti 

ORGANIC PHARMACY ENZĪMU PĪLINGS UN C VITAMĪNS SEJAI

1 st 

90 €

Procedūra maigi noloba ādas slānīti, balina pigmentācijas plankumus, izgaismo sejas ādu, atbrīvo un padara maigākus sejas vaibstus, un intensīvi mitrina

Detalizēti procedūru apraksti 

ORGANIC PHARMACY ROŽU KRISTĀLU LIMFODRENĀŽA SEJAI

1 st/1 st 30min

90/125 €

Efektīvā procedūra atmodina limfātisko sistēmu, sniedz ādu nostiprinošu un liftinga efektu. Sejas vaibsti ir atbrīvoti, āda dziļi mitrināta, svaiga un starojoša.

Detalizēti procedūru apraksti 

*Ja vēlaties šo procedūru papildināt ar Biotec 5 dažādām tehnoloģijām, kas sniedz tūlītējus, acīmredzamus un noturīgus rezultātus.

anti-aging
1Y8A6796.jpg

ANTI-AGING
SEJAS PROCEDŪRAS

ELEMIS DINAMISKAIS SVAIGUMS SEJAI

1 st

90/115* €

Efektīvi un saudzējoši atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām, samazinot ādas lobīšanos, negludumu un sīkās krunciņas.  Ādas tekstūra ir dziļi attīrīta, svaiga un mirdzoša.

Detalizēti procedūru apraksti 

THE ORGANIC PHARMACY LIFTINGS AR AUKSTUMA KAUSIŅIEM

1 st

90 €

Liftinga procedūra ar atvēsinātiem krio kausiņiem un antioksidantu produktiem, kas atjauno tvirtumu un nostiprina sejas kontūru, ādu dara gludu un piepildītu, un tā atdzimst dzīvīgumā.

Detalizēti procedūru apraksti 

ELEMIS PRO-KOLAGĒNS SEJAI

1 st 15min 

115/150* €

Visaptveroša sejas un acu ādas procedūra palīdz aizkavēt ādas novecošanos un mazina smalkās grumbiņas, mīmikas rievas un “vārnu kājiņas” ap acīm, atjauno ādas elasticitāti, sejai atgūstot veselīgu un jaunāku izskatu.

Detalizēti procedūru apraksti 

ELEMIS INTENSĪVAIS LIFTINGS SEJAI

1 st 15 min

120/150* €

Ļoti jaudīga liftinga procedūra tonusu zaudējušai un sagurušai ādai žokļu, vaigu, zoda un kakla rajonā. Īpaša mitrināšana jūtīgajai un sausajai acu ādai. Ieteicama procedūra pēc svara zaudēšanas, slimošanas, hormonālo svārstību laikā.

Detalizēti procedūru apraksti 

ORGANIC PHARMACY DRENĀŽA SEJAI

1 st 15min 

115 €

Intensīva pretnovecošanas procedūra ar bagātīgām masāžām – akupunktūras, manuālo un vakuuma banku masāžu – iedarbina limfas atteci, mazina tūsku un pietūkumu, atslābina sejas vaibstus un sniedz tūlītēju liftinga efektu. Uzlabo ādas tekstūru un elasticitāti.

Detalizēti procedūru apraksti 

*Ja vēlaties šo procedūru papildināt ar Biotec 5 dažādām tehnoloģijām, kas atbilstoši individuālajām vajadzībām sniedz ļoti intensīvu iedarbību un noturīgus rezultātus.

1Y8A6588_edited.jpg
bottom of page