top of page

TAKAS STĀSTS

Uzmanība, mīļums, gādība un profesionāla palīdzība no mirkļa, kad ienākat pa Taka Spa durvīm, līdz brīdim, kad dodieties atkal pasaulē mierīgāks, veselīgāks, skaistāks un laimīgāks.

Nosaukuma leģenda

Taka mūs ved. Tas ir dabas ceļš – cauri pļavai, mežam, gar upmalu, līdz jūrai... Kur cilvēks smeļas mieru un skaidrību, rod veselību un enerģiju, iemanto skaistumu un prieku par dzīvi. Taka Spa

 

Filosofija

Taka Spa strādā, lai miers un skaidrība iemājo cilvēka prātā, spēks un skaistums – ķermenī, iedvesma – dvēselē.

 

Mērķis

palīdzēt cilvēkiem īstenot vienkāršo gudrību – laikus, regulāri un vispusīgi rūpēties par savu veselību, labsajūtu un harmoniju, atjaunot enerģiju un iemantot dzīvesprieku.

 

Vīzija

būt labākajam dienas spa Latvijā un cilvēkiem sniegt pilnvērtīgus spa rituālus, augstvērtīgus produktus un izcilu servisu.

 

Darbības sākšana

2006. gads.

TAKAS stāsts
DSC08692_edited.png

Īpašnieki

Taka Spa ir 100% Latvijas uzņēmums. Dibinātājas un partneres Agnita Vāvere un Dina Vjatere. Līdzīpašniece un Taka Spa vadītāja Lolita Millersone.


Spa izveides konsultants

Skandināvijas spa dizaina un attīstības konsultantu kompānijas spaus ab vadītāja Carina Billetun (arī Starptautiskās Spa Asociācijas (ISPA) Eiropas nodaļas eksprezidente).

 

Arhitektūra un dizains

Arhitektoniskās idejas un koncepcijas autors ir zviedru arhitekts Martens Fridbergs, interjera dizains – arhitekts Māris Banders, ūdensrelaksācijas zonas dizains – arhitekte Sintija Vaivode.

 

Starptautisks novērtējums

Taka Spa kā apmeklēt vērtu relaksācijas vietu Rīgā saviem lasītājiem ir ieteikuši The New York Times, Le Figaro, Wallpaper City Guide Riga, The Wall Street Journal  un citi starptautiski izdevumi.

bottom of page