top of page

KOSMĒTIKA

ELEMIS

 

Taka Spa saviem klientiem piedāvā vislabāko - britu spa zīmols Elemis pasaulei devis unikālu spa procedūru un rituālu koncepciju, kuras spēks ir aromterapijas un pieskārienu maģijā. 

Elemis kosmētika gatavota no tīriem augu valsts produktiem, kuru aktīvās vielas cilvēka āda pazīst un pieņem, tāpēc tā ir īpaši iedarbīga. Elemis procedūrās apkopotas labākās metodes no dažādām pasaules tautu dziedniecības sistēmām – ajurvēdas, ķīniešu tui na, japāņu šiatsu un reiki, zviedru klasiskās masāžas, havajiešu Lomi-Lomi masāžas, taizemiešu, indonēziešu un tuvo austrumu zemju skaistuma un veselības procedūrām. Arī neatrodoties šajās zemēs, iespējams izbaudīt atšķirīgo terapiju dziedinošo spēku. Taka Spa un Elemis to sniedz Latvijā. 

Mēs lepojamies, ka Taka Spa ir Elemis sadarbības partneris, jo kompānija atzīst: ”Elemis ir pieejams tikai pasaules ekskluzīvākajos spa.” 

www.elemis.com

DSC08361.JPG
_STA2374_fotoAnsisStarks.JPG

The Organic Pharmacy

 

The Organic Pharmacy ir viens no vadošajiem luksus organiskās kosmētikas zīmoliem pasaulē, izveidots Lielbritānijā.  

Tas piedāvā veselībai drošu un efektīvu bioloģisko kosmētiku no augstas kvalitātes augu valsts sastāvdaļām bez jebkādām ķīmiskām vielām sastāvā. Zīmolam ir Soil Association organiskās kosmētikas sertifikāts, kas ir viens no prestižākajiem novērtējumiem pasaulē.  The Organic Pharmacy ir visaptverošs procedūru un kosmētikas produktu klāsts. Tik labs ādai, kā veselīgs ēdiens!

The Organic Pharmacy ir ļoti godīgi pret savām vērtībām: produktu dabīgumu un efektivitāti. Piemēram, mums visiem patīk burvīgs aromāts krēma bundžiņā, bet zīmols nekad to nepievienos pašmērķīgi, ja tā dēļ cietīs kosmētikas apsolītās vērtības. Tāpēc nereti produkti var nesniegt gaidīto smaržas vai tekstūras izteiksmīgumu. Tas pats attiecas uz iepakojuma dizainu. Dabīgā kosmētika izejvielu izpētes un audzēšanas, un tehnoloģiskās ražošanas dēļ ir dārgs prieks visur pasaulē, tāpēc Organic Pharmacy savu augstvērtīgo produkciju vēlas sniegt pēc iespējas pieejamāku klientiem, to lieki nesadārdzinot ar ekskluzīvu iepakojumu un dizainu.

 

www.theorganicpharmacy.com

bottom of page