top of page
TakaSpa mātes dienai.jpg

DZINTARĪGS SAPŅOJUMS PĀRIM!

Mums ir skaists jaunums – DZINTARA UN KVARCA MASĀŽAS GULTAS TAKA SPA ZĀLĒ PĀRU PROCEDŪRĀM.


Jaunās Gharieni dzintara un kvarca kristālu gultas ir mūsdienīga replika antīkās Ēgiptes un citu tuksneša zemju tautu senajai dziedināšanas mākai, ierokot cilvēku karstās smiltīs. Spa gultās cilvēku mazliet ierušinām un terapeitiskais efekts ir ļoti iedarbīga pat spriegāko muskuļu atslābināšana, asinsrites uzlabošana un dziļa relaksācija. Vienlaikus ar mūsu speciālistu roku veiktu labu masāžu.
Gultas ir pildītas ar kvarca kristāliem, kas uztur siltumu optimālā temperatūrā un pilnībā apņem augumu, sniedzot tam maigu atbalstu un komfortablu gulēšanu. Savukārt Baltijas jūras dzintara graudiņi, iejaukti kvarca kristālos, sniedz gan mums sensenis zināmo miera, uzticēšanās, mīļuma un skaista ritējuma sajūtu, gan raisa enerģiju un spēcina. Tas viss kopā paspilgtina gultā veiktās masāžas iedarbību. Un ja spējam ļauties dzintara burvībai, varam aizpeldēt dzintarīgā sapņojumā.


Dzintara un kvarca gultās mēs veicam rituālus Mēs esam viens otram, Esības prieks divatā, kā arī piedzīvojumu Savējo lokā.


Nāciet paši vai dāvājiet īpašam pārim!

 

LAI DZINTARĪGS SAPŅOJUMS!

_______________
 

 

Visiem, kas mācījuši, mācījušies un mācīsies! Visiem, kam piesātinātajā eksāmenu un mācību gada izskaņas laikā derētu mirklis atpūtai un veldzei:

DZĪVOTPRIEKA RITUĀLS

ar 1st. ūdensrelaksāciju un 45min. masāžu mugurai. Iegādājams līdz jūnija vidum par 71€ un Kluba biedriem 67€ / 79€ vietā.

 

UN PLECI IZTAISNOJAS LIDOJUMAM!

_____________

jaunums
bottom of page