top of page
jaunums

 

 

 

__________________

PAVASARA KLASIKA – ATTĪRĪŠANA SEJAI

Vērts palīdzēt ādai atbrīvoties no vēsajā laikā uzaudzētā raga slāņa jeb atmirušo šūnu kārtiņas, radot vietu jaunu šūnu attīstībai, kā arī uzlabojot ādas caurlaidību efektīvākai krēmu, serumu un masku iedarbībai.

ELEMIS DINAMISKAIS SVAIGUMS SEJAI

Procedūras laikā ādas virsma tiek atbrīvota no raga slāņa ≈75% apjomā, samazinot ādas lobīšanos, negludumu un sīkās krunciņas. Ievērojami uzlabojas ādas tekstūra – tā ir dziļi attīrīta, svaiga un mirdzoša.

Stundīgā procedūra iegādājama visu pavasari
par 81€ un Kluba biedriem par 77€  /  90€  vietā. Ja vēlaties šo procedūru papildināt ar Biotec tehnoloģijām lielākam efektam,  jāpiemaksā vēl 19€ / 25€ vietā.


PLAUKSTOŠA SKAISTAJĀ PAVASARĪ!

__________________

PAVASARA KLASIKA Taka Spa.jpg
Jaunums.jpg

 

 

 

__________________

TAKA SPA JAUNUMS!


MEDITATĪVA SILTO PINDU MASĀŽA DZINTARA UN KVARCA GULTĀ.

Ar skanošo bļodu vibrācijām. Ar dzintara un kvarca graudiņu saskarsmes sanoņu. Masāža, kas ved skaņu un pieskārienu meditācijā. Kas līdzsvaro un harmonizē. Kas sniedz atbrīvotību un raisa jaunu, pacilājošu enerģiju.


Cilvēku guldām un ierušinām siltā dzintaru un kvarcu gultā. Ar kvarca kristāliem pildītām siltām pindām masējam visu ķermeni – pilnvērtīgi un dziļi.  Sejai sniedzam atslābinošu mazo pindu masāžu un galvai atbrīvojošu manuālo masāžu.

 

Skanošās bļodas ievibrējam ķermeņa un prāta harmonijai, lai atsaucas iekšējā būtība un ieskanas dzidri.

 

1st. 30min. / 130 un divatā 250. Masāžas meditācija rimtam rītam, atelpai dienas laikā vai rāmai novakarei.

__________________

bottom of page