top of page
1Y8A6770.jpg

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS

Jaunajā gadā neņemsim līdzi vecā gada rūpju rievas.

 

JAUNUMS –

 

SEJAS MASĀŽA PAT VISJUTĪGĀKAJAI UN PRASĪGĀKAJAI ĀDAI

Procedūra tiek veikta ar eko dermokosmētikas zīmola LABRAINS* produktiem, kas radīti Latvijā zinātniskā izpētē, meklējot risinājumu problemātiskai ādai – lai attīrītu, mitrinātu, pabarotu un atbalstītu šūnu dabiskos atjaunošanās procesus.


Procedūra sākas ar sejas un dekoltē attīrīšanu un maigu pīlingu, kam seko pakauša pamatnes un apkakles zonas masāža, lai atbrīvotu savilktos plecus un limfa brīvi plūstu no sejas un kakla.

 

Mūsu sejas muskuļi uzkrāj stresu, kas ievelk dziļas rievas pierē un sakniebj lūpas šaurā līnijā. Dziļas iedarbības liftinga masāža atbrīvo šos saspringtos muskuļus uzacu, pieres un mutes zonā un sejā atgriežas miers un dabiskais skaistums. Produkti ar dabīgās hialuronskābes molekulām, augu cilmes šūnām un antioksidantiem spēcina ādas imunitāti un stimulē dabīgos atjaunošanās procesus. Relaksējoša galvas masāža noslēgumā.
1st. / 75€


Īpašā cena līdz februāra beigām 68€ un Kluba biedriem 63€ / 75€ vietā. Iegādājoties trīs masāžu kursu 180€ / 225€ vietā.


LAI DABĪGS MIERS ROTĀJAS SEJĀ.


*LABRAINS piedāvā Latvijā ražotu 100% vegānu, veselībai drošu bezalergēnu kosmētiku, kas izstrādāta saskaņā ar jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem. LABRAIN serumos un krēmos iestrādātas saudzīgas un dabīgas aktīvās vielas, kas piemērotas arī visjutīgākajai ādai, lai nodrošinātu būtiskāko atbalstu ādas atjaunošanās procesiem, uzturētu veselīgu ādas mikrobiomu, līdzsvarotu Ph līmeni, atjaunotu lipīdu slāni un pasargātu šūnas no priekšlaicīgas novecošanās.
 

sejas masaza
bottom of page