top of page
jaunums
Jaunums.jpg

 

 

__________________

TAKA SPA JAUNUMS!


MEDITATĪVA SILTO PINDU MASĀŽA DZINTARA UN KVARCA GULTĀ.

Ar skanošo bļodu vibrācijām. Ar dzintara un kvarca graudiņu saskarsmes sanoņu. Masāža, kas ved skaņu un pieskārienu meditācijā. Kas līdzsvaro un harmonizē. Kas sniedz atbrīvotību un raisa jaunu, pacilājošu enerģiju.


Cilvēku guldām un ierušinām siltā dzintaru un kvarcu gultā. Ar kvarca kristāliem pildītām siltām pindām masējam visu ķermeni – pilnvērtīgi un dziļi.  Sejai sniedzam atslābinošu mazo pindu masāžu un galvai atbrīvojošu manuālo masāžu.

 

Skanošās bļodas ievibrējam ķermeņa un prāta harmonijai, lai atsaucas iekšējā būtība un ieskanas dzidri.

 

1st. 30min.
Iepazīšanās cena vienam cilvēkam 111
(130 vietā) un divatā 200 (250 vietā). Visu septembri un oktobri. Masāžas meditācija rimtam rītam, atelpai dienas laikā vai rāmai novakarei.

__________________

__________________

Pēc dziesmu un deju laimības, kas visus mūs cēlusi augstu virs zemes, liegi un piepildīti atgriežamies, un mazs atvēsinājums te lieti noder. Taka Spa sejas procedūrās ienāk

 

AUKSTIE KAUSIŅI. 

 

Atvēsinātie krio kausiņi, mijoties ar roku pieskārieniem ikvienā procedūrā drenē un tonizē sejas ādu, stimulē šūnu aktivitāti, uzlabo asinsriti, veicina limfodrenāžu, samazina iekaisumu, apsārtumu, pietūkumu un tūsku. Tie veldzē un nomierina. Nostiprina sejas kontūru un rada veselīgu mirdzumu. 1h / 77€ (90€ vietā).

 

Izvēlamies savu iecienītāko kosmētiku: Elemis, The Organic Pharmacy vai LaBrains, un izbaudām kopjošu, mitrinošu un veldzējošu sejas procedūru ar aukstuma kausiņiem vasaras karstumā.

__________________

TAKA SPA CRYO STICKS.jpg
bottom of page