top of page

ATPŪTAI KOPĀ

Mierpilns un īpašs kopā būšanas prieks Taka Spa. Ģimenēm, nelielām kolēģu kompānijām, labākajām draudzenēm un visiem, kam sirdi silda tuvu cilvēku smaidi. Mēs protam tos plaucēt!

 

Ar vislielāko prieku un gādību palutināsim ikkatru no jums, lai jūs izbaudītu mierpilnus kopā būšanas mirkļus mūsu ūdeņos un pirtīs, pēc tam atslābinot muskuļus un garu veldzējošās procedūrās. Noslēgumā visiem kopā satiekoties mūsu klusajā istabā vai zālē pie tējas tases un uzkodām

DSC08603.JPG
1Y8A6747.jpg

KLASISKAIS RITUĀLS

95 €

vienam cilvēkam

Ūdensrelaksācija/ Elemis aromātiskā ķermeņa masāža 1 st/ Tēja

VELDZĒJOŠAIS RITUĀLS

140 €

vienam cilvēkam

Ūdensrelaksācija/ Elemis masāža mugurai, Pēdu masāža, Elemis svaigums sejai 1 st 30 min/  Tēja

SAVĒJO LOKĀ TAKA SPA!

SATIKŠANĀS PRIEKS UN MASĀŽU BAUDĪŠANA KOPĀ ESOT. 

 

Labākajām draudzenēm, ģimenēm vai nelielām kolēģu kompānijām, – visiem, kam sirdi silda tuvu cilvēku smaidi. Tikai jūs paši ūdensrelaksācijā Taka Spa ūdeņos un pirtīs. Tad masāžu un atpūtas baudīšana esot kopā mūsu zālē. Kamēr 2 cilvēkiem 30 min. masāža, pārējie izgaršo tēju, uzkodas un sarunas. Un otrādi. Krāsainākam priekam – augļu vai uzkodu plate.

Četriem cilvēkiem 275€.

TIK LABI SAVĒJO LOKĀ!

Ja vēlaties, sastādīsim tieši jūsu vēlmēm radītu atpūtas programmu.

PIRMS BALTĀ PLĪVURA!

Vecmeitu ballīte pa mierīgo Taka Spa! Rāmi, dziļi, tuvi – kopīga attīrīšanās, atslābināšanās, jauna spara un ziedoša izskata rašana pirms laižam mīļo draudzeni jaunajā dzīvē!


Tik skaisti smeldzīgais laiks mammas un meitas dzīvē – mirkļi pirms mamma savu meitu tērpj baltā. Taka Spa tam velta savu visvisvisapburošāko masāžu  Lomi-Lomi!

bottom of page