top of page


TAKA SPA ĶERMEŅA PROCEDŪRAS

 

Kas gan viss mūsu ķermenim jāspēj paveikt dienas, nedēļas, gada laikā! Vai tam nepienāktos maza lutināšana un atbalsts? Mēs pat teiktu – liels un regulārs!

 

Regulāra masāža ir spa terapijas esence, jo relaksē, atveseļo un atjauno cilvēku gan fiziski, gan emocionāli


VESELĪBU VEICINOŠĀS MASĀŽAS

 

Aromātiskā ķermeņa masāža 

Iedarbīgā buķetē apvienota desmit pasaules tautu pieskārienu maģija kliedē spriedzes un fiziskas slodzes radītus savilkumus muskuļos un audos, un sniedz dziļu relaksāciju.

1 st/ 80 €

1 st 30 min/ 98 €

2 st/ 135 €

 

Ritmisku spiedienu dziļas iedarbības masāža ieteicama pēc saspringta darba vai aktīvām fiziskām nodarbībām. Izvēloties atbilstošu ēterisko eļļu maisījumu, procedūra iegūst īpašu iedarbību:  stresa aizraidīšanu, enerģijas atraisīšanu vai muskuļu atslābināšanu.

 

 

Klasiskā masāža

Uzlabo vielmaiņu, asinscirkulāciju, atbrīvo no sāpēm, saspringuma, sniedz enerģijas pieplūdumu. Iespējama visam ķermenim vai mugurai, pleciem, kājām, rokām.

45 min/ 65 €

1 st/ 80 €

1 st 15 min/ 85 €

1 st 30 min/ 98 €

2 st/ 135 €

 

Masāža palīdz novērst muguras un galvas sāpes, atbrīvo muskuļus no sasprindzinājuma, uzlabo vielmaiņu, asinscirkulāciju un ādas tonusu, iedarbojas nomierinoši uz nervu sistēmu, atjauno audu funkcijas pēc traumām. Masāža sniedz enerģijas pieplūdumu visā ķermenī.

 

Limfodrenāžas masāža

Stimulē limfas atteci, efektīvi izvadot toksīnus. Ieteicama pirms un pēc operācijām, kā arī pēc slimošanas un zāļu lietošanas.

1 st/ 80€

1 st 30 min/98€

2 st/135€

 

Masāžas tehnika – ļoti lēna, maiga, viļņveidīga , iedarbība uz organismu – ļoti spēcīga.  Šo ārstniecisko limfodrenējošo masāžu var veikt jau 3 dienas pēc operācijas, jo tā palīdz kliedēt pēcoperācijas tūsku un veicina dzīšanu. Lieliska sievietēm pēc dzemdībām, cilvēkiem ar  noslieci uz tūsku. Neaizstājama cīņā ar celulītu. Ieteicama pretnovecošānās procedūru kursā. Apbrīnojami relaksējoša (2 stundas paskrien kā mirklis), bet to nenovērtēs spēcīgo masāžu cienītāji.  Atšķirībā no klasiskās limfodrenējošās procedūras, kas ar spēcīgām pirkstu kustībām iedarbojas uz zemādas slāni,  šī maigā tehnika pieskaņojas limfas atplūšanas ritmam, palīdz limfai sasniegt limfmezglus un atbrīvot tos. Paradokss – pēc kustībām maiga, pēc iedarbības – ļoti spēcīga organismam.

Pēdu masāža

Sena austrumzemju dziedināšanas māksla enerģijas plūsmas un visu orgānu un sistēmu darbības līdzsvarošanai.

45 min /66 €

 

Mieru un labsajūtu sniedzošā pēdu masāža stratēģiski iedarbojas uz pēdās esošajiem refleksu punktiem, kas saistīti ar pārējām ķermeņa daļām un orgāniem. Tādā veidā tiek līdzsvarota un stimulēta visu orgānu darbība un sasniegta ķermeņa, prāta un gara vienotība. 

 

 

Galvas masāža Champi  

Liega galvas, kakla, sejas, plecu un muguras augšējās daļas masāža spriedzes un izsīkuma pārņemtam cilvēkam nes mieru, līdzsvaru un piesātina ar enerģiju. Izpilda, cilvēkam sēžot.

1 st /80 €  

Šī ir īstā masāža spriedzes un izsīkuma pārņemtam cilvēkam, jo nes mieru, līdzsvaru un piesātina cilvēku ar enerģiju. Pēc masāžas galvu ieteicams mazgāt tikai nākamajā rītā, jo eļļas iedarbība vēl efektīvāk turpinās miegā. Pašas masāžas iedarbība ilgst nākamās trīs dienas. Champi masāžas kurss līdzsvaro visas organisma sistēmas, palīdz bezmiega, trauksmes, depresijas, galvassāpju dziedēšanai un sniedz atjaunošanās un harmonijas sajūtu.

 

SILUETU VEIDOJOŠĀS MASĀŽAS

 

Organismu attīrošā masāža     

Masāža stimulē vielmaiņas procesus starp šūnām, novērš sastrēgumus un izvada toksīnus. Ieteicama uzsākot svara mazināšanu.

1 st 30 min / 105 € 

 

Tas ir solis numur viens, vēloties sākt jaunu dzīvi slaiduma virzienā. Jo ar ēdienu uzņemtie toksīni zemādā veido sastrēgumus un nobloķē tauku šūnas. Pat skarbi badojoties un organismam pieprasot tauku rezerves, taukšūnas nespēj tās atdot. Tie ir tie klasiskie gadījumi, kad ievērojot striktu diētu, sievietei iekrīt vaigi, samazinās krūtis, bet mollīgais dibens un augšstilbi paliek kā bijuši, savukārt vīrietim zūd muskuļu masa, bet ne apjomīgais vēders. Attīrošās masāžas spēks ir spēja atbrīvot šūnas un nodrošināt brīvu vielmaiņas procesu starp tām! Vairāku procedūru rezultātā (daudzums katram ir ļoti individuāls – no trim līdz 7, 8 reizēm) tiek izvadīti toksīni un atjaunota fizioloģiskā limfas cirkulācija. Āda kļūst gluda, kas vīriešiem izceļ muskuļu reljefu, savukārt sievietēm ķermeņa līnijas veido slaidu un vienotu veselumu.

 

 

Skulpturējošā masāža

 Masāža palīdz izvadīt toksīnus, atjauno limfas cirkulāciju un vielmaiņas procesus starp šūnām, mazinot ķermeņa apjomu, darot gludu ādu un ķermeņa līnijām veidojot slaidu veselumu.

1 st 30 min/ 105 €

 

Organismu attīroša, celulītu un ķermeņa apjomu mazinoša procedūra, kas salīdzinoši ātri un acīmredzami uzlabo auguma silueta kontūras. Procedūras laikā veiktā vēdera masāža uzlabo zarnu darbību un palīdz atbrīvoties no gadiem uzkrātiem toksīniem,  problēmzonu masāža ar augu ekstraktu un aļģu serumu šķeļ un mazina tauku nogulsnējumus zemādā un uzlabo limfas plūsmu.

 

Zaļās kafijas skulpturējoša masāža

Intensīva masāžas procedūra, kas skulpturē un kontūrē auguma siluetu. Divas atšķirīgas masāžas tehnikas sinerģijā mazina ķermeņa tūsku, stimulē limfas atteci un mikrocirkulāciju.

1 st. / 85  €

 

Taukus dedzinošais kafijas ekstrakts un karsējošais čili piparu ekstrakts mērķtiecīgi iedarbojas uz problēmzonām – augšstilbiem, vidukli, vēderu un sēžamvietu. Masāža tiek veikta ar intensīvas iedarbības sildošu eļļu, kas stimulē asinsriti un uzlabo ādas apgādi ar skābekli - vēders kļūst plakanāks, mazinās uzpūšanās sajūta, bet āda kļūst maigāka un gludāka. Tālāk seko otra masāža ar intensīvas iedarbības skulpturējošu ķermeņa želeju, kuras sastāvā ir taukus dedzinošas, tonizējošas un atvēsinošas aktīvās vielas. Karstuma un aukstuma pretstatu mijiedarbība sniedz izteiktu limfātisko sistēmu stimulējošu un atteci veicinošu efektu.

 

 

Medus masāža

Jaudīga procedūra labai veselībai un stingram ķermenim. Viena no iedarbīgākajām pretcelulīta procedūrām. Medus unikālo īpašību dēļ ķermenis saņem gan pīlingu, gan barojošu masku.

1 st  30 min / 115 €       

 

Medus vakuummasāžas tehnika efektīgi šķeļ taukus, dziļi izsilda un izmasē saspringtos muskuļus un izvada no organisma lieko šķidrumu un toksīnus. Medus masāža spēcina imunitāti un nervu sistēmu, un vienlaikus tā ir viena no iedarbīgākajām pretcelulīta procedūrām. Masāžas laikā medu viegli un nesāpīgi iepliķē ādā, kas to kā absolūti dabīgu vielu ar visiem mikroelementiem un vitamīniem viegli uzsūc ādas dziļākajos slāņos. Tad seko spēcīga izsildīto muskuļu masāža ar ēteriskajām eļļām. Pēc procedūras duša nav nepieciešama. Āda pēc masāžas ir zīdaini mīksta un elastīga. Šo procedūru nevar ieteikt cilvēkiem, kas jutīgi pret medu, un vīriešiem ar kārtīgu apmatojumu

 

RELAKSĒJOŠĀS MASĀŽAS

Havajiešu sapnis Lomi-Lomi  

Sena havajiešu dziedināšanas māksla visam ķermenim, sākot no galvas, ietverot seju un beidzot ar kāju pēdām, atbrīvo no spriedzes un ļauj izjust, kā miers un harmonija ieplūst ķermenī.

1 st 30 min / 115  €

Havajieši tic, ka enerģijas sastrēgumu ķermenī rada gan cilvēka domas un emocijas, gan spriedze audos un muskuļos. Tāpēc Lomi-Lomi nav tikai fiziska iedarbība (muskuļu stiepšana, dziļo audu masāža, saišu un locītavu funkciju uzlabošana, asins un limfas cirkulācijas uzlabošana) tā dziedina cilvēku arī mentālā, emocionālā un garīgā līmenī. Tā ir masāža, kas atbrīvo gan ķermeni, gan prātu.
Šī dziedināšana balstās lūgšanā un mīlestībā, masāžas veicējam lūdzot Dievu vadīt viņa rokas, sniedzot cilvēkam nepieciešamo
dziedināšanu un mīlestību.

 

 

Masāža Angļu rožu dārzs

Devīgi mitrinoša un reibinoši meditatīva relaksējoša ķermeņa un sejas masāža, kas uzlabo asinsriti, limfātisko cirkulāciju un palielina skābekļa krājumu šūnās.

1 st / 80 €

1 st 30 min/ 120 €     

 

Rožu, linu idras un magoņu sēkliņu vienreizējais eļļu trio stimulē šūnu pašatjaunošanos, nodrošina dāsnu mitrināšanu un sekmē ādas elasticitāti. Rožu balzāms uzlabo asinsriti, limfātisko cirkulāciju un palielina skābekļa krājumu šūnās.  Ķermenis izbauda jaunus, liegus masāžas pieskārienus. Tas viss kopā kā veldzējoša pastaiga reibinoši smaržojošā angļu rožu dārzā.

 

Akmeņu enerģijas spēks

Ķermeņa un sejas enerģētisko punktu dziļai sildīšanai mijoties ar karsto akmeņu aromterapijas masāžu, tiek līdzsvarota organisma sistēmu darbība, remdēta spriedze un sasniegta dziļa relaksācija.

1 st 15 min / 105€

Masāžu veic ar akmeņiem, ko veidojusi Zemes dzīlēs dusošā lava un slīpējusi un pulējusi māte Daba. Un pilnmēness naktīs mūsu akmeņi guļ uz palodzes un pieriet ar jaunu enerģiju.

Masāžai izmanto eksotisko sarkanā jasmīna ziedu un monoi eļļu, ko polinēzieši tradicionāli lieto, lai piešķirtu ādai dzīvīgumu un pasargātu to no apkārtējās vides iedarbības un novecošanas. Masāžas laikā mazos akmeņus liek uz galvenajiem sejas un ķermeņa enerģētiskajiem punktiem, atmodinot siltuma auru. Lielie akmeņi masējot dziļi izsilda audus un atdod savu enerģiju organismam.

 

Mediatīvo pindu masāža dzintara un kvarcu gultā

1 st 30 min / 130 €

Masāža, kas ved skaņu un pieskārienu meditācijā. Kas līdzsvaro un harmonizē. Kas sniedz atbrīvotību un raisa jaunu, pacilājošu enerģiju. 

Cilvēku gulda un ierušina siltā dzintaru un kvarcu gultā. Ar kvarca kristāliem pildītām siltām pindām masē visu ķermeni – pilnvērtīgi un dziļi.  Sejai sniedz atslābinošu mazo pindu masāžu un galvai atbrīvojošu manuālo masāžu. Skanošās bļodas ievibrē ķermeņa un prāta harmonijai, lai atsaucas iekšējā būtība un ieskanas dzidri. 

Silto pindu masāža
Sildoša, liega un izteikti relaksējoša dziļas iedarbības masāža ar pindām, atšķetinot sablīvējumus, sāpošos mezglus un atbrīvojot prātu un telpu jaunas enerģijas ienākšanai.
1 st 15 min   /   105 €

Masāžu veic ar pindām – siltiem auduma sainīšiem, kas pildīti ar dabīgām kvarca smiltīm un saules enerģiju glabājošiem dzintara gabaliņiem. Pindas ar plūstošām kustībām un viegliem spiedieniem tiek vadītas pa ķermeņa meridiāniem, atšķetinot sablīvējumus un sāpošos mezglus. Pindu siltums sasniedz ķermeņa  dziļākos slāņus, atslābinot muskulatūru un remdējot sāpes. Sejai tiek veikta liega masāža, pabarojot ādu un darot to elastīgu. Procedūru papildina gan uzmundrinoša, gan sildoša ēterisko eļļu kompozīcija: eikalipts, kadiķis, mentols un rozmarīns atbrīvo prātu un telpu jaunas enerģijas ienākšanai.

 

 

Līdzsvarojoša masāža   

Muskuļus atslābinoša manuālā masāža mijas ar silto pindu masāžu pa ķermeņa meridiāniem, mūs enerģētiski līdzsvarojot. Jasmīna un rožu eļļa nomierina un harmonizē nervu sistēmu, ar miežu graudiem, linsēklām, čī un saulespuķu sēklām pildītā pinda sniedz dziļu relaksējošu iedarbību.

1 st 30 min / 115 €

2 st/ 140 €

 

 

Mierpilna masāža gaidību laikā

Topošās māmiņas maiga sejas un ķermeņa masāža mazina spriedzi mugurā un plecu daļā, novērš roku un kāju pietūkumu, nomierina prātu, uzmundrina garu un sniedz īpašu atpūtu un relaksāciju.

1 st 15 min / 85 €

 

Masāža ir uzticama un droša ikvienā grūtniecības posmā, jo tiek pielāgota grūtniecības stadijai un sievietes pašsajūtai. To veic speciāli apmācīti speciālisti, kas pirms procedūras veic rūpīgu konsultāciju. Maiga sejas un ķermeņa masāža, kas atbrīvo no spriedzes mugurā un plecu daļā, novērš roku un kāju pietūkumu un uzlabo limfas atteci, kas ir svarīgi pēdējos grūtniecības mēnešos. Masāža teicami nomierina prātu, uzmundrina garu un topošai māmiņai sniedz īpašu atpūtu un relaksāciju.

 

 

SKRUBIS UN IETĪŠANA ĶERMENIM

 

Āda ir mūsu lielākais orgāns, caur kuru organisms izvada nevēlamās vielas jeb toksīnus. Tāpēc tai nepieciešama regulāra attīrīšana, kas likvidē atmirušo ādas slāni, attīra poras un stimulē cirkulāciju, atvieglojot toksīnu izvadīšanu. Iesakām pirms un pēc visām ķermeņa procedūrām, jo īpaši ietīšanas procedūrām, daudz dzert ūdeni vai tēju, lai palīdzētu organismam vieglāk izvadīt nevēlamās vielas. 

 

 

Elemis eksotiskais laima un ingvera sāls vai sarkanā jasmīna ziedu  pulējums 

Ķermeņa skrubēšana attīra un atsvaidzina sejas un ķermeņa ādu, atveseļo un spēcina visu organismu. 

45 min  / 72 €

 

Vieglai ķermeņa pulēšanai ar dabisko kaktusa birsti seko siltas eļļas maigais pieskāriens un laima, ingvera vai sarkanā jasmīna skrubis. Āda tiek dziļi attīrīta, nopulēta un maigi mīkstināta. Ķermeņa balzāms no eksotisko salu ziediem ādai piešķir veselīgu sārtumu un tvirtumu. 

 

Elemis eksotiskā sarkanā jasmīna ziedu ietīšana

Barojoša un mitrinoša ietīšanas procedūra sejas un ķermeņa ādas elastībai un maigumam. Mitrinoša maska matiem.

45 min / 70 €

1st. 15 min/100 €

 

Aromātisko un barojošo kokosrieksta un sarkanā jasmīna ziedu eļļas maisījumu polinēziešu sievietes tradicionāli lieto, lai ādai piešķirtu mirdzumu un dzīvīgumu, un aizsargātu to no apkārtējās vides iedarbības. Pirms ietīšanas kokonā ķermenis tiek maigi ierīvēts ar eksotisko maisījumu. Kamēr aktīvās vielas iedarbojas, tiek sniegta nomierinoša un dziļi relaksējoša sejas un galvas masāža.

 

Organic Pharmacy balto mālu maska

Procedūra palīdz ķermenim atbrīvoties no toksīniem un efektīvi nopulē ādu maigu un izcili gludu. Spēcīgai arompīlinga masāžai seko ietīšana aļģu un balto mālu maskā, kas dziļi pabaro un mīkstina ādu. Tās laikā relaksējoša galvas vai sejas masāžas.

 1 st. 30 min / 140 €

Procedūra ar asinsriti uzlabojošu un no atmirušajām šūnām atbrīvojošu arompīlinga masāžu, kas padara ādu patīkami gludu un atmodina šūnu pašatjaunošanās spēku.  Tā var kalpot gan kā attīrošas programmas sastāvdaļa, gan kā efektīva ekspress procedūra ķermeņa  ādas  kvalitātes uzlabošanai, piemēram, pēc ilgākas uzturēšanās saulē, kā rezultātā āda aizsargājoties kļuvusi biezāka un raupjāka. Ķermeņa arompīlingam seko ietīšana ar minerāliem bagāto aļģu un balto mālu maskā, kuras toksīnus izvadošo iedarbību palielina eikalipta ēteriskās eļļas aromterapija. Ietīšanas laikā relaksējoša un prātu nomierinoša galvas vai sejas masāža. Procedūras noslēgumā pēc dušas uz ādas uzklāj izsmalcināti smaržīgus kopjošos līdzekļus ar detoksificējošu vai mitrinošu iedarbību pēc izvēles.

 

 

TAKA SPA SEJAS PROCEDŪRAS

 

Ikdienas spriedze, vide, mūsu mazie grēciņi, gadi un laika apstākļi – tas viss atstāj pēdas mūsu sejās. Uzticiet rūpes par to Taka Spa un jūsu seja jums veltīs vislaimīgāko smaidu!

Ja sejas procedūru apmeklējiet pirmo reizi un šeit sniegtie procedūru apraksti neatvieglo izvēli, atstājiet to speciālistes ziņā. Viņa novērtēs Jūsu sejas specifiku un ieteiks visatbilstošāko procedūru. Iepriekš jums jāizvēlas tikai procedūras laiks.

 

 

 

KOPJOŠĀS SEJAS PROCEDŪRAS

 

Sejas masāža pat visjutīgākajai ādai
Procedūra ar eko dermokosmētikas LABRAINS produktiem attīra, mitrina un pabaro visjutīgāko ādu. Dziļas iedarbības liftinga masāža atbrīvo saspringtos sejas muskuļus.

1st. / 80

 

Procedūra tiek veikta ar eko dermokosmētikas zīmola LABRAINS* produktiem, kas radīti Latvijā zinātniskā izpētē, meklējot risinājumu problemātiskām ādām – lai tās attīrītu, mitrinātu, pabarotu un atbalstītu šūnu dabiskos atjaunošanās procesus.
Procedūra sākas ar sejas un dekoltē attīrīšanu un maigu pīlingu, kam seko pakauša pamatnes un apkakles zonas masāža, lai atbrīvotu savilktos plecus un limfa brīvi plūstu no sejas un kakla. Mūsu sejas muskuļi uzkrāj stresu, kas ievelk dziļas rievas pierē un sakniebj lūpas šaurā līnijā. Dziļas iedarbības liftinga masāža atbrīvo šos saspringtos muskuļus uzacu, pieres un mutes zonā un sejā atgriežas miers un dabiskais skaistums. Produkti ar dabīgās hialuronskābes molekulām, augu cilmes šūnām un antioksidantiem spēcina ādas imunitāti un stimulē dabīgos atjaunošanās procesus. Relaksējoša galvas masāža noslēgumā.


 

Taka Spa sejas masāža

Sejas, arī skalpa masāža, atslābinot spriedzi muskuļos, novērš asimetriju sejā, veicina dabīgu kalogēna izstrādi un rezultējas ar izcilu liftinga efektu.

1 st / 80€ 
 

Tā ir vingrošana sejai, strādājot ne tikai ar virspusējo ādas slāni, bet tieši ar sejas muskuļiem.  Uzlabojas ādas elastība, muskuļu tonuss, seja atgūst tvirtumu un veselīgu krāsu. Novēršot spriedzi muskuļos un tos atslābinot, mazās krunciņas izlīdzinās pašas. Masāža ir skulpturējoša, jo anatomiski cilvēka ķermenim parasti viena puse ir vājāka, un sejā šī disonanse jo īpaši redzama, tāpēc ar vājāko sejas daļu strādā vispirms un spēcīgāk, lai izlīdzinātu asimetriju.  Nobeigumā galvas masāža, kas atbrīvo muskuļus pieres un deniņu daļā, kā arī skalpa izkustināšana, jo tam pārāk cieši pieguļot galvas ādai, asinsrite ir apgrūtināta un sejas āda nesaņem pietiekoši barības vielu. Masāža uzlabo sejas krāsu un tvirtumu. 

Elemis dabas dziedinošais spēks

Kopjoša procedūra, kas risina individuālās sejas veselības problēmas, dziedinot sausu, iekaisušu vai taukainu ādu,  sejai atgūstot veselīgu un spirgtu izskatu.

1 st /  90 € /*115 €

 

Dziļa attīrīšana atbrīvo ādu no piesārņojuma, mazina nevēlamu spīdumu, attīra poras un likvidē pūtītes. Nomierinoša maska un masāža atjauno ādas līdzsvaru un dziedē iekaisušu sejas ādu. Izslāpušai un sausai sejas ādai sniedz īpaši spēcīgu mitrināšanu. Sasprindzinājumu mazinoša galvas masāža sniedz dziļu atpūtu un labsajūtu.

 

Organic Pharmacy enzīmu pīlings un C vitamīns sejai

Procedūra maigi noloba ādas slānīti, balina pigmentācijas plankumus, izgaismo sejas ādu, atbrīvo un padara maigākus sejas vaibstus, un intensīvi mitrina

1st / 90 €  

 

Procedūra maigi noloba vasaras laikā aizsargājoties no saules sabiezējušo raga slānīti, balina UV staru ietekmē paspilgtinājušos pigmentācijas plankumus, izgaismo sejas ādu, veicina kolagēna veidošanos un intensīvi mitrina.  Procedūras sākumā uzklāj maigi nolobošo un sievišķību raisoši smaržīgo masku ar rožu ziedlapiņām, baltajiem māliem, auzām un pienskābi, kas attīra un sagatavo ādu enzīmu un c vitamīnu maskas iedarbībai. Tās laikā izcili relaksējoša skalpa masāža ar smaržīgu eļļu, jo skalpa spriedzes atbrīvošanai ir  liela nozīme sejas vaibstu un sejas ovāla koriģēšanā. Tam seko sejas masāža ar antioksidantu serumu, kura sastāvā mežrozīšu, greipfrūta, burkānu, saulespuķu, saldā apelsīna eļļas, C un E vitamīni. Noslēgumā kolagēna maska, kas kalpo par pamatu limfas atteci stimulējošai un saspringumu noņemošai punktu masāžai. Jau pēc vienas procedūras seja izskatās ievērojami jaunāka, starojošāka un svaigāka.

 

 

Organic Pharmacy  rožu kristālu limfodrenāža sejai

Efektīvā procedūra atmodina limfātisko sistēmu, sniedz ādu nostiprinošu un liftinga efektu. Sejas vaibsti ir atbrīvoti, āda dziļi mitrināta, svaiga un starojoša.

1 st/1 st 30 min   90 €/125  € 

 

Procedūra ar dziļu attīrīšanu, pīlingu, masku un divejādām masāžām. Kamēr sejas āda izbauda mežrozīšu, aļģu, medus, jasmīna un kolagēna masku dziedinošo iedarbību, tikmēr pēdas, rokas, dekoltē un galvu lutina dziļi relaksējoša un saspringumu atbrīvojoša masāža (galvai ar mitrinošu matu serumu). Procedūra ir visaptveroša un tieši tik individuāla, cik individuāla esam mēs katra! Sejas vaibsti pēc procedūras ir atbrīvoti un mierīgi, āda veselībā un priekā staro, prāts rāms un pati - atkal gatava atgriezties pasaulē.

 

 

*Ja vēlaties šo procedūru papildināt ar Biotec 5 dažādām tehnoloģijām, kas sniedz tūlītējus, acīmredzamus un noturīgus rezultātus.

 

 

ANTI-AGING SEJAS PROCEDŪRAS

risina individuālas problēmas un vajadzības

 

 

Elemis dinamiskais svaigums sejai

Efektīvi un saudzējoši atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām, samazinot ādas lobīšanos, negludumu un sīkās krunciņas.  Ādas tekstūra ir dziļi attīrīta, svaiga un mirdzoša.

1 st/ 90 €/*115  €

 

Triju augu enzīmu pīlings efektīvi un saudzējoši atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām, savukārt serumi stiprina un veicina jauno šūnu augšanu. Jau pēc vienas procedūras ādas virsma ievērojami tiek atbrīvota no raga slāņa, samazinot ādas lobīšanos, negludumu un sīkās krunciņas. Acīm redzami uzlabojas ādas tekstūra - tā ir dziļi attīrīta, svaiga un mirdzoša. Jāievēro, ka pēc procedūras āda diennakti ir jāsaudzē, tāpēc nedrīkst sauļoties, iet pirtī un baseinā.
 

Elemis Pro-kolagēns sejai

Visaptveroša sejas un acu ādas procedūra palīdz aizkavēt ādas novecošanos un mazina smalkās grumbiņas, mīmikas rievas un “vārnu kājiņas” ap acīm, atjauno ādas elasticitāti, sejai atgūstot veselīgu un jaunāku izskatu.

1 st 15 min /115 € /*150 €

 

Augstas klases sejas, acu zonas un dekoltē masāža veicina ādas drenāžu, pīlings attīra un sagatavo ādu maksimālai aktīvo augu kompleksu uzņemšanai. Jūrasaugu ekstraktiem un minerāliem bagātā maska palīdz piepildīt grumbiņas, bagātīgi pabaro un dziļi mitrina. Savukārt plastificējošā kvarca liftinga maska stimulē kolagēna sintēzi un veicina šūnu pašatjaunošanos.

Liega roku masāža un sasprindzinājumu mazinoša galvas masāža sniedz vispārēju relaksāciju un harmoniju.

 

THE ORGANIC PHARMACY liftings ar aukstuma kausiņiem

1 st / 90 €

Liftinga procedūra ar atvēsinātiem krio kausiņiem un antioksidantu produktiem, kas atjauno tvirtumu un nostiprina sejas kontūru, ādu dara gludu un piepildītu, un tā atdzimst dzīvīgumā.

 

>Detalizēti apraksti

 

Aukstie kausiņi, mijoties ar roku pieskārieniem, drenē un tonizē sejas ādu, stimulē šūnu aktivitāti, uzlabo asinsriti, veicina limfodrenāžu, samazina iekaisumu, apsārtumu, pietūkumu un tūsku. Papajas pīlings padara ādas toni un tekstūru vienmērīgāku un gludāku. Sejā mazinās noguruma pazīmes, atslābinās krunciņas un grumbas. Tumšie loki ap acīm paliek gaišāki un seju apņem svaigums un vieglums.


 
Elemis intensīvais liftings sejai

Ļoti jaudīga liftinga procedūra tonusu zaudējušai un sagurušai ādai žokļu, vaigu, zoda un kakla rajonā. Īpaša mitrināšana jūtīgajai un sausajai acu ādai. Ieteicama procedūra pēc svara zaudēšanas, slimošanas, hormonālo svārstību laikā.

1 st 15 min / 120 € /*150 €

 

Šī ir visintensīvākā Elemis sejas procedūra, kas pielieto īpašu liftinga masāžas tehniku ar jauno bio-aktīvo dzintara balzāmu. Tai seko divas spēcīgas iedarbības maskas, kas apvieno progresīvas augu cilmes šūnas, barības vielām bagātus augu lipīdus un ādu nostiprinošas augu aktīvās vielas! Procedūras laikā īpaša masāža un maska acu zonai, kā arī atslābinoša galvas masāža.
 

 

Organic Pharmacy drenāža sejai

Intensīva pretnovecošanas procedūra ar bagātīgām masāžām  - akupunktūras, manuālo un vakuuma banku masāžu – iedarbina limfas atteci, mazina tūsku un pietūkumu, atslābina sejas vaibstus un sniedz tūlītēju liftinga efektu. Uzlabo ādas tekstūru un elasticitāti.

1 st. 15 min / 115 € 

 

Izcila intensīvi kopjoša un atjaunojoša sejas procedūra ar uzsvaru uz masāžu terapeitisko iedarbību palīdz atslābināt, drenēt un nostiprināt sejas ovālu. Aktīvie C vitamīna un hialuronskābes serumi padara ādu mirdzošu, svaigu un jaunavīgu. Intensīvais liftinga serums bagātīgi mitrina un sniedz nostiprinošu liftinga efektu.

 

*Ja vēlaties šo procedūru papildināt ar Biotec 5 dažādām tehnoloģijām, kas atbilstoši individuālajām vajadzībām sniedz ļoti intensīvu iedarbību un noturīgus rezultātus.

SEJAS PROCEDŪRAS
Anti-aging sejas procedūras
ĶERMEŅA PROCEDŪRAS
VESELĪBU VEICNOŠĀS MSĀŽAS
Siluetu veidojošās masāžas
RELASĒJOŠĀS MASĀŽAS
SKRUBIS UN IETĪŠANA ĶERMENIM
KOPJOŠĀS SEJAS ROCEDŪRAS
Aromātiskā ķermeņa masaza
Klasiskā masāža
Fizioterapijas vingrošana un masāža
Limfodrenāžas msāža
Pēdu masāža
Galvas masāža Champi
Organismu attīrošā masāža
Skulpturējošā masāža
Zaļās kafijas skulpturējošā masāža
Meds masāža
Intensīva ķermeņa masāža
Havajiešu sapnis Lomi-Lomi
Masāža Angļu rožu dārzs
Akmeņu enrģijas stāsts
Silto pindu masāža
Līdzsvarojošā masāža
Mierpilna masāža gaidību laikā
Elemi eksotiskais lama un ingvera sāls
Elemis eksotisā sarkanā jasmīna ziedu ietīšana
Organic Pharmacy balto mālu maska
Elemis tonizējoša un skulpturējoša
Taka Spa sejas masāža
Elemis dabas dzidinošais spēk
Organic Pharmacy enzīmu pīlings un C vitamīns sejai
Organic Pharmacy rožu krstālu limfodrenāža
Elemis Superfood mirdzums
visjutigakajai adai
Elemis dinamiskais svaigums sejai
Elemis Pro-kolagēns sejai
Elemis intensīvais liftings sejai
Orgaic Pharmacy drenāža seja
Pindu masaza dzintara gulta
OP liftings ar aukstma kausiem
bottom of page