top of page
IMG_0455.jpg

SPA ETIĶETE

IERAŠANĀS

 

Taka Spa jums piedāvā daudz vairāk kā tikai procedūru vai nodarbību. Mazie, jaukie spa rituāli sākas ar pastaigu cauri Rīgas kanāla parkiem, ja nākat šurp kājām no centra puses.

 

Ērta piebraukšana un Europark autostāvvieta, ja ierodaties ar mašīnu.Mēs aicinām Taka Spa ierasties vismaz 10 minūtes pirms procedūras, lai pārģērbtos, ja vēlaties – ieietu dušā, izdzertu tasi tējas un aizmirstu par ārpasaules virpuli. Lūdzu ņemt vērā, ka kavēšanās gadījumā procedūras laiku pagarināt nevaram. Arī pirms promiešanas atvēliet sev rāmus mirkļus Klusajā istabā ar zāļu tēju un veselīgiem našķiem. 

APĢĒRBS UN KOSMĒTIKA

 

Ģērbtuvēs jūsu rīcībā ir halāts, čības, dvieļi, fēns, matu kopšanas un ieveidošanas līdzekļi, Elemis kosmētika. Atliek vien paņemt peldkostīmu vai peldbikses. 

 

NOSKAŅA UN ATMOSFĒRA

 

Taka Spa tiek respektēta cilvēka vienpatība un vēlme pēc miera un klusuma. Laika plānotāju un portatīvo datoru atstājam darbā, telefonu klusuma režīmā – ģērbtuves skapītī. Klusajā istabā runājam klusināti vai nerunājam nemaz. Atpūšamies.

 

JŪSU VESELĪBAI

 

Lūdzu brīdiniet mūs par veselības traucējumiem vai nesen bijušu operāciju, lai procedūras jums būtu drošas, patīkamas un iedarbīgas. Neveicam procedūras, ja ir paaugstināta ķermeņa temperatūra, lai ar aktivizēto limfas plūsmu neizplatītu slimības ierosinātājus plašāk. Sejas procedūru neveicam, ja ir akūts herpes vīruss uz sejas ādas. Masāžas un fizioterapijas procedūras neveicam, ja ir akūtas sāpes mugurā vai locītavās. 

DSC08603.JPG
DSC08961.JPG

CILVĒKIEM AR FUNKCIONĀLIEM UN

REDZES TRAUCĒJUMIEM

 

Taka Spa ir ārstniecības iestāde un telpas ir pieejamas arī cilvēkiem ar funkcionāliem un redzes traucējumiem. Ūdensrelaksācijas zonā nodrošinām nepieciešamo palīdzību šo telpu izmantošanai (lūdzam to pieteikt, kad veiciet pierakstu). Mīļi gaidīti.

 

 

BĒRNI UN SPA

 

Taka Spa ir vieta, kur pieaugušiem un piekusušiem cilvēkiem atpūsties mierā un klusumā.  Bērni – tie ir smiekli, jautrība, dzīvīgums, kas ir dabiski un skaisti, un mēs nevēlamies bērniem to liegt. Tāpēc Taka Spa bērnus līdz 16 gadiem neaicinām. Tikai ļoti īpašos gadījumos, mūsu Kluba biedriem, kas labi pazīst Taka Spa atmosfēru un savu bērnu – ka viņš spēs ievērot mūsu nosacījumus, atļaujam abiem kopā ar mazo cilvēku no 12 gadu vecuma apmeklēt procedūras. 

 

TOPOŠAJĀM UN JAUNAJĀM MĀMIŅĀM

 

Taka Spa ir īpašs piedāvājums sievietēm, lai mazuļa gaidīšanas laiks būtu veselīgs, patīkams un viegls. Palīdzēsim jums izvēlēties ieteicamākās procedūras un nodarbības pirms un pēc bērniņa nākšanas pasaulē. 

 

JŪSU LABSAJŪTAI

 

Mēs vēlamies, lai Taka Spa jūs justos kā pie labākajiem draugiem. Droši sakiet savas vēlmes – vai tas būtu masāžas stiprums vai mūzikas skaļums. Būsim pateicīgi, ja nenoklusēsiet, ko mēs varētu darīt vēl labāk.

bottom of page