top of page

AICINĀM DARBĀ

SPA SPECIĀLISTUS - SERTIFICĒTU MASIERI, KOSMĒTIĶI UN FIZIOTERAPEITU

Labs speciālists ir Taka Spa pamatu pamats – cilvēks ar gudru galvu, siltu sirdi un prasmīgām rokām. Lieliski, ja ar labu pieredzi.

ADMINISTRATORI

Patiesībā šis amata nosaukums izsaka ļoti maz par to, ko meklējam. Taka Spa Seja, klientam vissvarīgākais cilvēks – tas jau būtu tuvāk īstenībai. Draudzīgu, dzīvespriecīgu, atsaucīgu un saulainu personību. Daži atslēgas vārdi: multifunkcionalitāte, laba datorprasme un pavisam noteikti – vēlme un spēja strādāt ļoti dinamisku darbu ar rāmu smaidu uz lūpām. Labi, ja ir pieredze kosmētikas jomā. Lieliski, ja aizrauj mārketinga joma!

VIESMĪLI - SAIMNIECI

Saimniecīte ir tas gaišais cilvēks, kas rūpējas, lai klienti pie mums justos ērti, kas uztur kārtību un mājīgumu Taka Spa. Saimnieces atbildībā ir dvieļi, paladziņi, halāti, čības, lai viss ir sakārtots un gaida nākamo klientu tīrs. 

TĪRĪTĀJU/APKOPĒJU

Lūkojam pēc cilvēka, kam tīrība un kārtība ir svarīga vērtība dzīvē. Lūdzam ņemt vērā, ka mūsu telpas ir jātīra ārpus Taka Spa darba laika – tas nozīmē, ka jāstrādā vēlās vakara vai agrās rīta stundās.

 

__________________________


Ja esiet pozitīvi domājoša personība, ticiet harmoniska dzīves stila ietekmei uz cilvēka veselību, labsajūtu un dzīvesprieku; ja jums ir gudra galva un silta sirds; ja vēlaties apgūt spa dzīvesziņu, jaunas zināšanas un prasmes – esiet ļoti gaidīti!


Atsūtiet savu CV uz adresi: lolita@takaspa.lv  vai gluži vienkārši ienāciet paskatīties, kā Jums pie mums patīk.

Lūdzam ņemt vērā, ka Taka Spa strādā arī sestdienās un svētdienās, darba dienās darbs no 9 - 22, sestdienās, svētdienās 9 - 20.   Darbs ir maiņās. 

IMG_0351.jpg
bottom of page